Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

INTEX Bazén 305x76 Easy Set

«
LÉTONOVINKA
INTEX Bazén 305x76 Easy Set
Kód zboží: 28120
Počet kusů v kartonu 1
Objem kartonu 0
Materiál PVC
Výrobce / Značka INTEX
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Intex bazén s průměrem 305 cm a výškou 76 cm je ideální volbou pro osvěžení během horkých letních dnů. Díky snadné a rychlé montáži se můžete rychle ponořit do osvěžující vody. Osvěžení v horkých dnech a skvělou zábavu na zahradě poskytne celé rodině levný nadzemní bazén Easy Set o velikosti O 305 × 76 cm. 

Stačí nafouknout horní prstenec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil. Tloušťka folie podlahy 0,25 mm, stěny 0,50 mm a prstence 0,27 mm se postarají o vysokou stabilitu a jistotu. Dno a boční stěny této série bazénů jsou vyrobeny ze 3 vrstev materiálu SUPER-TOUGH®. Tento velice pevný materiál se skládá a z polyesterové podkladové tkaniny se silným, oboustranně nalaminovaným PVC SUPER-TOUGH®.

Hlavní výhody tohoto bazénu jsou:

  • Snadná a rychlá montáž bez nutnosti použití nářadí
  • Omyvatelný a snadno skladovatelný materiál pro pohodlné ukládání mimo sezónu
  • Praktická výška 76 cm pro bezpečné vstupování a vystupování z bazénu
  • Ochranný kryt chrání vodu před nečistotami a usnadňuje údržbu

 

Díky své pružné konstrukci je bazén vhodný pro rodiny s dětmi. V naší nabídce naleznete také solární plachty a jiné příslušenství k bazénům.

Bazén umožňuje připojení filtrace (filtrace, hadice ani průchodky stěnou nejsou součástí balení). Doporučujeme přikoupit. Náš velmi široký sortiment Bazénů a příslušenství je tu pro vás.

  

Nafukovací bazény
Bazény s konstrukcí
Dětské bazény
Vířivé bazény
Filtrace k bazénům
Bazénové vysavače
Bazénová chemie
Kryty na bazény