Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nerez nádobí, 16 ks

«
Sada nerez nádobí, 16 ks
Kód zboží: RL16B
Počet kusů v kartonu 2
Objem kartonu 0
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Nerezová sada kuchyňského nádobí ROYALTY obsahuje 16 kusů. Najdete v ní vše pro pohodlné vaření. Tři hrnce, rendlík, pánev, parní hrnec a další doplňky. Hrnce mají rozměry pro přípravu nejběžněji vařených pokrmů.

Nerezová sada nádobí je vyrobena z kvalitní oceli s výjimečnou technologií zpracování akutermického dna. Masivní devítivrstvé sendvičové dno se rychle ohřeje, rovnoměrně rozvádí teplo a udržuje ho po dlouhou dobu.

Nádobí má ergonomické rukojeti s kombinací tvrzeného plastu,  které nepálí a hodí se i pro použití v troubě. Všechny hrnce i pánev jsou vybaveny  nerezovými poklicemi. Poklice jsou opatřeny systémem Thermo Control, který hlídá teplotu uvnitř hrnce či pánve. S funkcí thermo control vždy víte, jaká teplota je uvnitř hrnce a můžete tak snadno regulovat plamen sporáku. Díky tomu se nádobí nebude zbytečně přehřívat a ušetříte energii. V tomto nádobí lze vařit v malém množství vody a s minimálním množství tuku.

V hrncích lze vařit několik potravin najednou díky konickému pařáku pro hrnce o rozměrech 16,20,24 cm. Můžete vařit třeba zeleninu na páře, což je nejzdravější způsob přípravy. 

Jistě využijete i mísu s plastovým víkem na uskladnění zbylého jídla v ledničce. Oceníte i ohnivzdorné podložky, které můžete umýt v myčce a přísavnou úchytku, abyste se nespálili o horké předměty.

Nádobí vyniká dlouhou životností a snadnou údržbou. Je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze ho mýt v myčce nádobí, mimo poklic s termostatem.

Sada obsahuje:

  • 1x rendlík s poklicí,  16 x 8 cm,  objem 1,6 l
  • 1x hrnec s poklicí,  16 x 8 cm,  objem 1,6 l
  • 1x hrnec s poklicí, 20 x 10 cm,  objem 3,1 l
  • 1x hrnec s poklicí,  24 x 14 cm,  objem 6,3 l
  • 1x pánev s poklicí,  24 x 6,5cm objem 2,9 l
  • 1x parní hrnec,  20 x 9,5cm
  • 1x mísa O20 cm s plastovou poklicí
  • 1x přísavka
  • 2x ohnivzdorná podložka  

Doporučení :

Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození. Může dojít ke změně barvy používáním při vysokých teplotách nebo vytvoření skvrn, které neovlivňují funkčnost a zdravotní nezávadnost nádobí, nejsou chybou a nemohou být důvodem reklamace.