Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty, 6 ks, barva černá

«
Sada nádobí Royalty, 6 ks, barva černá
Kód zboží: RLBS1006
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Elegantní sada nádobí do kuchyně ROYALTY, 6 kusů,  je vyrobena z litého hliníku. Nádobí ROYALTY se vyznačuje vysoce kvalitním provedením hrnců s antibakteriálním nepřilnavým mramorovým povrchem, které je zárukou zdravého vaření. Díky nepřilnavému povrchu připravíte zdravá i dietní jídla jen s minimálním množstvím tuku. Zesílené dno umožňuje rovnoměrné rozvádění tepla a díky vynikající tepelné vodivosti je teplo rozprostřeno i rychleji. Hrnce jsou vhodné na indukční varné desky. 

Skleněné poklice s nerezovým okrajem jsou vybaveny  nerezovým elegantním úchytem. Mají otvor pro únik přebytečné páry. Rukojeti nádobí mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, nepálí. Hrnce je možné použít i v troubě. Nádobí je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze ho mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující opláchnutí teplou vodou .

Sada obsahuje :

1x hrnec s poklicí,  20 x 11 cm, objem 2,5 l

1x hrnec s poklicí,  24 x 11 cm, objem 3,8 l

1x hrnec s poklicí,  28 x 12 cm, objem 5,7 l

Doporučení :

Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.