Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty, 17 ks, barva červená

«
NOVINKA
Sada nádobí Royalty, 17 ks, barva červená
Kód zboží: RLES1014MRED/BLACK
Počet kusů v kartonu 6
Objem kartonu 0
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Praktická krásná sada hrnců, která obsahuje všechno, co budete při vaření potřebovat. Tři hrnce a rendlík s poklicemi, dvě pánve a sadu příslušenství. Elegantní design nádobí v barvě červeno černé se hodí do každé moderní kuchyně. 

Nádobí je vyrobeno z litého hliníku. Vnitřní část hrnců i pánve je opatřen antibakteriálním nepřilnavým mramorových povrchem, což umožňuje vaření s minimálním množstvím oleje. Zesílené dno u nádobí rovnoměrně rozvádí teplo a je  vhodné na indukční varné desky.

Skleněné poklice s nerezovým okrajem jsou vybaveny nerezovým elegantním úchytem. Mají otvor pro únik přebytečné páry. Rukojeti rendlíku a pánví mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, nepálí. Silikonové nástavce slouží k uchycení rukojetí hrnců.

Hrnce je možné použít i v troubě. Jsou vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze je mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující opláchnutí teplou vodou. 

Sada obsahuje :

1x rendlík s poklicí, 16 x 8 cm, objem 1,3 l

1x hrnec s poklicí, 20 x 10 cm, objem 2,4 l

1x hrnec s poklicí, 24 x 14 cm, objem 4,1 l

1x hrnec s poklicí, 28 x 14 cm, objem 6,5 l

1x pánev 24 x 6,5cm, objem 1,8 l

1x pánev 28 x 6,5cm, objem 3,5 l

1x šlehací metla

1x obracečka

1x lžíce

4x silikonové nástavce

Doporučení : Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.