Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty, 17 ks, barva červená

«
NOVINKA
Sada nádobí Royalty, 17 ks, barva červená
Kód zboží: RLES2014MRED/BLACK
Počet kusů v kartonu 6
Objem kartonu 0
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Všestranná sada hrnců pro každodenní použití, s níž objevíte nový rozměr vaření - radost, komfort, nové chutě. 

Sada kuchyňského nádobí ROYALTY je vyrobena z litého hliníku. Nádobí ROYALTY se vyznačuje vysoce kvalitním provedením hrnců s antibakteriálním nepřilnavým mramorovým povrchem, které je zárukou zdravého vaření. Díky nepřilnavému povrchu připravíte zdravá i dietní jídla jen s minimálním množstvím tuku. Zesílené dno umožňuje rovnoměrné rozvádění tepla a díky vynikající tepelné vodivosti je teplo rozprostřeno i rychleji. Nádobí je vhodné na indukční varné desky. 

Skleněné poklice s nerezovým okrajem jsou vybaveny  nerezovým elegantním úchytem. Mají otvor pro únik přebytečné páry. Rukojeti u rendlíku a pánví jsou opatřeny systémem CLICK pro snadné nacvaknutí a odejmutí pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Úspora místa. Rukojeti rendlíku a pánví mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, nepálí. Silikonové nástavce slouží k uchycení rukojetí hrnců.

Hrnce je možné použít i v troubě. Jsou vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze je mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující opláchnutí teplou vodou. 

Sada obsahuje:

1x rendlík s poklicí, 16 x 8 cm, objem 1,3 l

1x hrnec s poklicí, 20 x 10 cm, objem 2,4 l

1x hrnec s poklicí, 24 x 14 cm, objem 4,1 l

1x hrnec s poklicí, 28 x 14 cm, objem 6,5 l

1x pánev 24 x 6,5cm, objem 1,8 l 

1x pánev 28 x 6,5cm, objem 3,5 l

1x šlehací metla

1x obracečka

1x lžíce

4x silikonové nástavce

Doporučení: Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.