Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty 14 ks, barva stříbrná

«
Sada nádobí Royalty 14 ks, barva stříbrná
Kód zboží: RLES1014MSILVER
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Sada kuchyňského nádobí ROYALTY je vyrobena z litého hliníku. Najdete v ní vše, co potřebujete pro pohodlné vaření. Tři hrnce a rendlík s poklicemi, dvě pánve. Nádobí ROYALTY se vyznačuje vysoce kvalitním provedením hrnců s antibakteriálním nepřilnavým mramorovým povrchem, které je zárukou zdravého vaření. Díky nepřilnavému povrchu připravíte zdravá i dietní jídla jen s minimálním množstvím tuku. Zesílené dno umožňuje rovnoměrné rozvádění tepla a díky vynikající tepelné vodivosti je teplo rozprostřeno i rychleji. Nádobí je vhodné na indukční varné desky.

Součástí hrnců a rendlíku jsou skleněné poklice s nerezovým okrajem, s nerezovými elegantními úchyty. Poklice mají otvor pro únik přebytečné páry. Rukojeti rendlíku a pánví mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, nepálí. Rukojeti u rendlíku a pánví jsou opatřeny systémem CLICK pro snadné nacvaknutí a odejmutí pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Silikonové nástavce slouží k uchycení rukojetí hrnců. 

Hrnce i pánev je možné použít v troubě. Jsou vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze je mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující opláchnutí teplou vodou. 

Hrnce jsou ve velmi elegantní stříbrné barvě, která se hodí do každé kuchyně. 

Sada obsahuje :

  • 1x rendlík s poklicí,  16 x 8 cm,  objem 1,3 l
  • 1x hrnec s poklicí,  20 x 10 cm,  objem 2,4 l
  • 1x hrnec s poklicí,  24 x 14 cm,  objem 4,1 l
  • 1x hrnec s poklicí,  28 x 14 cm,  objem 6,5 l
  • 1x pánev,  24 x 6,5cm,  objem 1,8 l
  • 1x pánev 28 x 6,5cm,  objem 3,5 l
  • 4x silikonové nástavce 

Doporučení :

Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.