Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty, 14 ks, barva černá

«
Sada nádobí Royalty, 14 ks, barva černá
Kód zboží: RLES2014MBLACK
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Sada kuchyňského nádobí ROYALTY, 14 kusů, je vyrobena z litého hliníku. Najdete v ní vše pro pohodlné vaření. Tři hrnce a  rendlík s poklicemi,  dvě pánve. Vnitřní část hrnců i pánví je opatřena antibakteriálním nepřilnavým mramorových povrchem, což umožňuje vaření s minimálním množstvím oleje.  Zesílené dno u nádobí umožňuje rovnoměrné rozvádění tepla a je  vhodné i na indukční varné desky.

Skleněné poklice s nerezovým okrajem jsou vybaveny nerezovým elegantním úchytem. Mají otvor pro únik přebytečné páry. Rukojeti u rendlíku a pánví jsou opatřeny systémem CLICK pro snadné nacvaknutí a odejmutí pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Úspora místa. Rukojeti rendlíku a pánví mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, nepálí. Silikonové nástavce slouží k uchycení rukojetí hrnců.

Hrnce je možné použít v troubě. Jsou vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze je mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující i opláchnutí teplou vodou.

Hrnce jsou v elegantní černé barvě s dvěma proužky po obvodu.

Sada obsahuje:

  • 1x rendlík s poklicí,  16 x 8 cm,  objem 1,3 l
  • 1x hrnec s poklicí, 20 x 10 cm,  objem 2,4 l
  • 1x hrnec  s poklicí, 24 x 14 cm,  objem 4,1 l
  • 1x hrnec s poklicí,  28 x 14 cm,  objem 6,5 l
  • 1x pánev, 24 x 6,5cm,  objem 1,8 l
  • 1x pánev 28 x 6,5cm,  objem 3,5 l
  • 4x silikonové nástavce  

Doporučení: 

Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.