Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty, 13 ks, barva burgundy

«
NOVINKA
Sada nádobí Royalty, 13 ks, barva burgundy
Kód zboží: RLBS1010MBURGUNDY
Počet kusů v kartonu 6
Objem kartonu 0
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Praktická krásná sada hrnců, která obsahuje všechno, co budete při vaření potřebovat. Elegantní design nádobí v barvě burgundy se hodí do každé moderní kuchyně. 

Sada kuchyňského nádobí ROYALTY je vyrobena z litého hliníku. Vnitřní část hrnců i pánve je opatřena antibakteriálním nepřilnavým mramorovým povrchem, což umožňuje vaření s minimálním množstvím oleje. Zesílené dno u nádobí rovnoměrně rozvádí teplo.

Skleněné poklice s nerezovým okrajem jsou vybaveny nerezovým elegantním úchytem. Mají otvor pro únik přebytečné páry. Rukojeti rendlíku a pánví mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, nepálí. Silikonové nástavce slouží k uchycení rukojetí hrnců. Hrnce je možné použít i v troubě.

Nádobí je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce, lze ho mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující opláchnutí teplou vodou .

Sada obsahuje:

1x rendlík s poklicí, 16 x 8 cm, objem 1,3 l

1x hrnec s poklicí, 20 x 10 cm, objem 2,4 l

1x hrnec s poklicí, 24 x 14 cm, objem 4,1 l

1x hrnec s poklicí, 28 x 14 cm,  objem 6,5 l,

1x pánev 24 x 6,5cmobjem  1,8 l

1x pánev 28 x 6,5cm, objem 3,5 l

1x šlehací metla

1x obracečka

1x lžíce

Doporučení:  Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.