Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

Sada nádobí Royalty, 10 ks, barva růžová

«
Sada nádobí Royalty, 10 ks, barva růžová
Kód zboží: RLBS1010MPINK
Počet kusů v kartonu 6
Objem kartonu 0
Výrobce / Značka Royalty
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Sada kuchyňského nádobí ROYALTY je vyrobena z litého hliníku. Nádobí ROYALTY se vyznačuje vysoce kvalitním provedením hrnců s antibakteriálním nepřilnavým mramorovým povrchem, které je zárukou zdravého vaření. Díky nepřilnavému povrchu připravíte zdravá i dietní jídla jen s minimálním množstvím tuku. Zesílené dno umožňuje rovnoměrné rozvádění tepla a díky vynikající tepelné vodivosti je teplo rozprostřeno i rychleji. Nádobí je vhodné na indukční varné desky. 

Skleněné poklice s nerezovým okrajem jsou vybaveny s nerezovým elegantním úchytem. Mají otvor pro únik přebytečné páry. Úspora místa. Rukojeti nádobí mají speciální povrch Soft touch pro příjemné uchopení, které nepálí. Hrnce je možné použít i v troubě. Nádobí je vhodné na všechny typy sporáků, včetně indukce, lze ho mýt v myčce nádobí. Vzhledem k perfektnímu mramorovému povrchu je postačující opláchnutí teplou vodou .

Sada kuchyňského nádobí je v růžové barvě. 

Sada obsahuje :

  • 1x rendlík s poklicí,  16 x 8 cm,  objem 1,3 l
  • 1x hrnec s poklicí, 20 x 10 cm,  objem 2,4 l
  • 1x hrnec s poklicí, 24 x 14 cm,  objem 4,1 l
  • 1x hrnec s poklicí,  28 x 14 cm,  objem 6,5 l
  • 1x pánev 24 x 6,5cm, objem 1,8 l
  • 1x pánev 28 x 6,5cm, objem 3,5 l 

Doporučení :

Před prvním vařením omyjte nádobí v horké vodě se saponátem a důkladně opláchněte. Nikdy nenechte nádobí přehřát, nepoužívejte dlouhodobě naprázdno, aby nedošlo k poškození.