Kategorie
Trade Concept s.r.o. (https://b2b.tradeconcept.cz/)

BAMA Plastový hrnec COOKY, 1,8 L, barva žlutá

«
BAMA Plastový hrnec COOKY, 1,8 L, barva žlutá
Kód zboží: 44001
Materiál Plast
Výrobce / Značka BAMA
DOTAZ KE ZBOŽÍ

Unikátní napařovací hrnec COOKY do mikrovlnné trouby s průhledným glazovaným víkem je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů bez tuku a díky vaření v páře si zachovává vitamíny a minerální soli. Prostorná nádoba je opatřena pařákem.

Ideální pro rychlý ohřev knedlíků. Je též ideální pro uchovávání potravin v chladu.

Hrnec COOKY stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.

Ukázka z receptů:

Penne v mikrovlnné troubě

Ingredience pro 4 osoby

350–400 g rajčatové omáčky – 2 lilky – 80 g másla – strouhaný parmazán – 1 malá cibule – bazalka – olej – 2 mozzarelly – sůl a pepř podle potřeby

Lilky omyjte a poté, co je nakrájíte na tenké plátky, je grilujte na grilovací desce, předem zahřáté podle pokynů, po dobu 6 minut při maximálním výkonu tak, že je v polovině upečení otočíte.

Kromě toho nakrájejte cibuli na plátky a nechte ji 4 minuty hnědnout na pánvi s trochou oleje. Když je cibule hotová, přidáme rajčatovou omáčku, sůl a pepř a vaříme 10 minut, přičemž v polovině vaření cibuli promícháme. Uvařte penne, slijte je, když jsou al dente, přelijte rajčatovou omáčkou a přidejte čerstvou nasekanou bazalku. Do vymazané zapékací mísy přidáme vrstvu těstovin, překryjeme ji vrstvou lilků, plátky mozzarelly, strouhaným parmazánem a pokračujeme ve vrstvení až do vyčerpání všech surovin. Přikryjte vločkami másla a vložte na 10 minut do mikrovlnné trouby na maximální výkon.

Cibulová polévka na německý způsob

Ingredience pro 4 osoby

500 g bílé cibule - 125 g sýru fontina nebo ementál - 50 g másla - masový extrakt - půl sklenice suchého bílého vína - 4 plátky žitného chleba - sůl - kajenský pepř

Cibuli nakrájenou na tenké plátky a máslo vložte do nádoby vhodné do trouby s vysokými okraji, přiklopte ji, vložte do trouby na maximální výkon na 6 minut, poté přidejte cibuli spolu s půl litrem horké vody, masový extrakt a víno. Nádobu opět přikryjte a nechte ji v troubě, opět při maximálním výkonu, dalších 6 minut. Mezitím vložte chléb a sýr, obojí nakrájené na kostičky a na stejné díly, do 4 misek vhodných do trouby; po uplynutí 6 minut nasypte do misek vše, co jste upekli, posypte kajenským pepřem a případně osolte. Misky přikryjeme a vložíme do trouby na maximální výkon na 8 minut. Polévku nechte 3 minuty odpočívat ve vypnuté troubě a poté ji podávejte.

Rozměr: 25 x 12,5 cm

Objem: 1,8 L